Ana sayfa Kategorilendirilmemiş Youwin Doğum Tarihi Değiştirme

Youwin Doğum Tarihi Değiştirme

554
0

Youwin üyelik işlemleri esnasında sizden bir takım kişisel bilgileriniz talep edilmektedir. Bu bilgilerin arasında da doğum tarihi gerçekten önemlidir. Çünkü 18 yaşından küçüklerin bahis oynaması yasak olduğu için yaşınızın reşit olması gerekir. Haliyle doğum tarihinizin kesinlikle doğru ve eksiksiz girilmesi gerekir. Eğer Youwin doğum tarihi değiştirmek gibi bir düşünceniz varsa bunu ayarlar kısmından hızlıca yapamayacağınızı hatırlatmak isteriz.

Tabi ki doğum tarihinizi değiştirmeniz mümkün. Fakat bunu ancak şirket yetkililerine ulaşarak başarabilirsiniz. Genel olarak yaş hususunda sorun yaşayan bazı kullanıcıların doğum tarihini farklı yazarak kullanıcı olmaları ve sonrasında da para çekme problemleri ile karşılaşmaları sık yaşanan sorunlar arasındadır. Bu gibi durumlar yaşamamak adına bilgilerinizi kontrol ediniz ve Youwin doğum tarihi değiştirme işlemi gerekiyorsa hemen yapınız.

Youwin Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

Eğer herhangi bir sebepten dolayı kayıt anında yanlış, eksik veya kasıtlı olarak hatalı bir bilgi girişi söz konusu olduysa bunu düzeltmek için acele edin. İlk olarak yapmanız gereken şey doğum tarihinizi kanıtlar nitelikte olan belgeyi Youwin yardım merkezine göndermektir.

Kabul edilen belgeler arasında kimlik belgesi, sürücü belgesi ve pasaport yer alıyor. Her belgede arkalı önlü olacak şekilde belgenin tamamının gözüküyor olması gerekmektedir. Belgenin Youwin tarafından güvence altında tutulacağının ve hiçbir şirket ya da kişiyle paylaşılmayacağının garantisi verilmektedir. Belgenin fotoğrafını [email protected] adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

Youwin Doğum Tarihi Değiştirme İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Youwin doğum tarihinde değişiklik talebinizi [email protected] adresine kayıt olurken kullandığınız kişisel mail adresinizden göndermeniz gerekiyor. Ayrıca göndereceğiniz belgenin JPEG formatında olması ve 5 MB ya da daha küçük bir dosya boyutuna sahip olması şart koşuluyor.

Belgelerin arkasını ve önünü ayrı ayrı fotoğraflar halinde birbiriyle birleştirmeden göndermeniz isteniyor. Ayrıca fotoğrafları çekerken belgenin tüm sınırlarının gözükür olması gerekmekte. Yani belgenin kenarlarında boşluk kalacak şekilde fotoğrafı ortalayarak çekmeniz önerilebilir. Mümkün olduğu kadar okunaklı, net ve odaklanmış bir fotoğraf göndermeniz Youwin bilgilerini güncellemek için süreci hızlandıracaktır. Atacağınız mailin başlığını doğum tarihi güncelleme olarak yapmanız işlem hızı açısından önemlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here