Ana sayfa Genel Bein Sports Türkiye Ücretsiz İzlemek

Bein Sports Türkiye Ücretsiz İzlemek

503
0
Bein Sports Türkiye Ücretsiz İzlemek

Bein Sports yakın zamanda önce Lig TV’yi satın alarak isim değişikliğine gitti. Kanalın yeni sahipleri çalışmalarına başlayarak restbet kanalının Türkiye’de tanınması için kolları sıvadı. Bilindiği gibi Türkiye Spor Toto Futbol Ligi yayın haklarını Lig TV beş sene daha alarak yayın haklarına devam kararı almıştı. Şimdi kanal Katarlı bir firmaya satılarak yayın hakları Bein Sports adı altında devam edecek. Yani 5 yıl süre ile Türkiye Spor Toto Futbol Ligi 5 yıl süre ile Bein Sports’tan izlenecek.

Bein Sports Türkiye’den Nasıl İzlenir?

Bein Sports kanalı Türkiye’de Digitürk abonesi olan herkes tarafından izlenebilecektir. Çünkü Bein Sports bir Digitürk platformu olmuştur. Bein Sports yetkilileri göreve başlar başlamaz yaptıkları ilk açıklamalar ile 18 Ocak 2017 tarihine kadar Digitürk abonesi olan herkese şifresiz ve ücretsiz yayın yapacaklarını bildirdi. Buradaki amaç Bein Sports kanallarının futbol severlere tanıtmak. Ayrıca Bein Sports yetkililerinin yapmış oldukları açıklamaya göre bu süre zarfı içerisinde birçok Süper Lig maçı şifresiz ve ücretsiz olarak yayınlanacak. Bein Sports sadece Türkiye’de değil birçok Avrupa ülkesinde de birçok Futbol liginin yayın ihalesini alan dev bir firmadır. İnternet tarayıcılarına Bein Sports izle yazıldığında çıkan sitelerden birisi de Digitürk’ün sitesidir. Digitürk’ün sitesi içerisinde de Bein Sports’u izlemek mümkündür.

Bein Sports’un Abonelik Ücretleri Nasıl Olacak? betpas izle denildiği zaman Türkiye’de yayın yapan Bein Sports kanallarına ulaşmak mümkündür. Bein Sports’un aylık bedellerinin Lig TV’de olduğu gibi aynı olup olmayacağı konusunda henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Bein Sports yetkilileri yayın haklarını ellerini yeni aldıklarından yakın zaman içerisinde Bein Sports reklamlarının başlayacağını ve makul ücretler ile abonelik yapılmasını düşündüklerini belirttiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here